top of page

DOPORUČENÍ

DSCF3821.JPG

To je nádhera, já tu úplně brečím... Máš neskutečné nadání. Moc se mi líbí, že to fotíš tak za pochodu... Že jen někde nepózujeme. A to focení jakoby zespodu je nádherné. Vážně se nám to moc líbí, i Rosťovi, a ten nemá focení rád, ale s Tebou ho to bavilo moc.

Klára a Rosťa

Děkuji za krásné narozeninové fotky! Focení s Danem je radost i pro ty, kteří se před objektivem necítí zrovna jako ryba ve vodě. Z foto-procházky jsem se vracela s dobrou náladou, profi fotkou na LinkedIn a portréty, které jednou budou fajn vzpomínkou na mládí:)

Marie

DSC_0462.JPG
DSC_0237-2.JPG

Dan má obrovský talent zachytit atmosféru celého dne, emoce, detaily. Díky němu máme krásné fotky, na které se díváme s úsměvem na tváři. Jeho služby vám můžu s čistým svědomím doporučit!

Aneta a Kuba

Dan na každé fotce zachytil kousek mého já tak, jak jsem si to představovala... Můžu ho doporučit všemi deseti!!! Pokud chceš super fotky a zároveň hodiny smíchu, neváhej se mu ozvat:)) 

Lucie

DSC_0542.JPG
DSC_1252-2.JPG

Dan dokáže skrze objektiv zachytit kouzlo okamžiku. Vkusnou úpravou fotek podtrhl některé detaily a celkovou atmosféru, ale i tak působí fotky stále přirozeně. Dokonce i děti (čtyři a dva roky) s ním spolupracovaly a měly radost z focení. Moc děkujeme a doufáme, že to nebylo naposledy!

Irena a Kuba

Rodinné focení s Danem nám nepřišlo ani jako focení, ale jako normální, milý den. Hráli jsme si, vařili, smáli se a on to celé kouzelně zachytil. Děkujeme!

Dominika a Radek

DSC_1552.JPG

+420 797 722 731

  • Facebook
  • Instagram

facebook & instagram

bottom of page