dan hromada photo logo.png
DSCF7729.jpg

FOTOGRAF OD VEDLE

Ještě tři roky zpátky jsem fotil maximálně na telefon, a to jestě příšerně. Před tím, než jsem odjel na rok do Kanady, jsem si usmyslil, že by bylo fajn mít pořádný foťák, abych si z cest přivezl vzpomínky na úrovni. No, a od té doby se to se mnou vezlo.

Nejdřív jsem logicky fotil hlavně přírodu, ale čím víc jsem cestoval, tím víc se ve mě začal projevovat novinářský (moje předchozí profese) instinkt reportéra. Začal jsem si všímat lidí a propadl dokumentování jejich - pro ně běžných, pro mě exotických - životů.

Vášeň pro reportážní fotografii ve mě přetrvává. Začal jsem fotit kulturní akce a pokouším se reportážní přístup aplikovat také při focení svatebrodin, dětíportrétů a výletů. Momentálně žiju v Praze, ale působím po celé ČR.

Většina lidí se nechává fotit jen s velkým sebezapřením a polévá je pot pokaždé, když na ně někdo namíří objektiv. Mým cílem je, aby moji "klienti" (jakkoli tohle korporátní slovo nemám v lásce) takové pocity neměli a focení si spolu se mnou užili. Vždyť nejde o život:)

 

Před samotným fotografováním se (doufám) spřátelíme natolik, abyste měli pocit, že jsem váš starý známý od vedle. A třeba z nás nakonec budou kámoši!

+420 797 722 731

  • Facebook
  • Instagram

facebook & instagram