top of page

BUSINESS PORTRÉTY

Potřebujete business portréty na Váš web či LinkedIn? Pojďme spolu vytvořit stylové, moderní business fotografie, díky kterým zaujmete svoje klienty na první dobrou. Fotit můžeme venku, u Vás v kanceláři, nebo v mém ateliéru na Praze 7. Mohu zajistit také služby vizážistky.

Vyfotím pro Vás také ilustrační firemní fotografie na Váš web či sociální sítě, ať už v prostředí kanceláří, výroby, nebo třeba backstage fotky z natáčení. Business portréty, konference či další eventy fotím především v Praze, ale rád za Vámi přijedu kamkoliv, třeba do Brna, Ostravy, Plzně, Liberce nebo Pardubic. Napište mi nebo zavolejte ještě dnes a určitě se domluvíme! 

Přečtěte si článek o tom, jak focení business portrétů se mnou probíhá od prvotní komunikace přes přípravy až po praktické tipy jak se na focení nachystat.

Cenové balíčky business focení:

  • MINI: 30 minut foceníjeden vyretušovaný portrét (pouze Praha, studio nebo exteriér) - 1500 Kč

  • STANDARD: 1 hodina focení na jedné lokaci (ve studiu, kanceláři nebo venku)3 vyretušované portréty - 2900 Kč, každá fotka navíc +800 Kč

  • PLUS: 2 hodiny focení, možnost focení na různých lokacích (studio, interiéry i exteriéry), různé outfity, 6 vyretušovaných fotografií - 6900 Kč

  • FIREMNÍ FOCENÍ více lidí - dle domluvy (standardně 1500 Kč/hodina focení + 500 - 800 Kč/vyretušovaný business portrét - dle množství fotografovaných)

*dopravné v rámci Prahy zdarma, mimo Prahu 8 Kč/km

bottom of page